К 25-летию становления и развития экологического образования в одесском государственном экологическом университете

Авторы: Лоєва И.Д., Степаненко С.Н., Владимирова Е.Г., Сафранов Т.А.

Год: 2015

В статье представлен путь становления и развития экологического образования в ОГЭКУ, роль университета в разработке концепции экологического образования в Украине, учебно-методическом обеспечении образовательной деятельности по подготовке специалистов по направлению «Экология».

Теги: образовательная деятельность; Одесский государственный экологический университет; учебно-методическое обеспечение экологического образования; экологическая полити- ка

1. Основні напрями реформування вищої освіти в Україні. Указ Президента України «Про основні напрями реформування вищої освіти в Україні» від 12.09.1995р. № 832/95.
  2.  Концепція екологічної освіти України. // Екологічний вісник. –2002.– № 3-4.
  3.  Галузевий стандарт вищої освіти з напряму підготовки 6.040106 «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування». – Одеса: ТЕС, 2012. – 116 с.
  4. Збірник тестових завдань перевірки залишкових базових знань з нормативних дисциплін освітньо-професійної програми підготовки бакалавра за напрямом «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування».– Одеса: Екологія, 2011. – 265 с.
  5. Збірник програм нормативних навчальних дисциплін освітньо-професійної програми підготовки бакалавра за напрямом «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування»: Навчальне видання / За ред. Степаненка С.М., Владимирової О.Г. – Одеса: 2013. – 173 с.
  6.  Навчальні програми нормативних дисциплін освітньо-професійної програми підготовки бакалавра за напрямом «Екологія»: Навчальне видання / За ред. проф. В.Ю. Некоса та проф. Т.А. Сафранова. – Х.: ХНУ імені В.Н. Каразіна, 2005. – 268 с.
  7.  Галузевий стандарт вищої освіти освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» зі спеціальності 8.04010601 «Екологія та охорона навколишнього середовища», галузі знань 0401 «Природничі науки». – Одеса: 2014. – 128 с.
  8.  Галузевий стандарт вищої освіти освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» зі спеціальності 8.04010604 «Екологічний контроль та аудит», галузі знань 0401 «Природничі науки». – Одеса: 2014. – 110 с.
  9. Збірник програм навчальних дисциплін ОПП підготовки магістрів за спеціальностями напряму «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування», галузі знань «Природничі науки»: Навчальне видання / За ред. проф. Т.А. Сафранова та доц. О.Г. Владимирової. – Одеса: ТЕС, 2014. – 162 с.