Економіко-екологичні аспекти використання напівзанурених демпфируючих платформ при будівництві гідротехнічних споруд

Автори: Чернишов О.С.

Рік: 2007

В статті економічно обґрунтована нова концепція проектування гідротехнічних споруд, проведено попередній економічний аналіз результатів впровадження нового підходу, зазначені позитивні екологічні аспекти концепції та умови розміщення об’єктів будівництва, сприяючі впровадженню нового підходу.

Теги: акватория; гідротехнічний; матеріаломісткість конструкції; прибережна течія; руйнування хвиль; хвилелом

1. Экономическая оценка влияния на состояние природной среды производственных и хозяйственных объектов, Под редакцией д.э.н. Ковалева В.Г., Одесса, ОГЭКУ, 2005
  2. Чернишов О.С. Енергобезпечний розвиток економіки (міжнародний та регіональний аспекти). Вісник Одеського державного екологічного університету. Науковий журнал. Одеса, 2006. -вип. 3, –252с.
  3. Афанасьев К.Е., Стуколов С.В. Накат уединенной волны на наклонный берег. Вестник Омского университета, 1998, Вып. 3. С. 09-12.
  4. Литвиненко А.А., Хабахпашев Г.А. Численное моделирование динамики нелинейных внутренних возмущений различной длины в двухслойном водоеме с пологим дном. Труды Международной конференции RDAMM-2001. 2001, том 6, Ч.2