Диференціальні інваріанти розслоєнь евклідових просторів

Автори: Кузаконь Г.А.

Рік: 2006

Запропоновано метод обчислення диференціальних інваріантів розслоєнь  φ: R^n→R. Виведені безпосередні формули для обчислення диференціальних інваріантів другого порядку.

Теги: диференціальні інваріанти розслоєнь; евклідови простори

1. Кузаконь В. М., Рахула М. О. Инварианты расслоения локально-евклидовой поверхности// Укр. геометр. Сб. “Вища школа”. -1978.-Т.21. -С. 44-50.
  2. Кузаконь В. М. Дифференциальные инварианты субмерсий многовидов // Весник Госуниверситету “Львовская политехника”. Сер. Прикладная математика. – 1999. – № 364. – С. 295-298.
  3. Виноградов А. В., Красильщик И. С., Лычагин В. В. Введение в геометрию нелинейных дифференциальных уравнений. – Москва: Наука, 1986.-360С.
  4. Kuzakon V.M., Kuzakon G.A., On one method of calculating the differential invariants equations// Proc. International Seminar “Geometry in Odessa- 2005. Differential geometry and its applications”, Odessa, 2005.-P.60.
  5. Glushkov A.V., Kuzakon G.A., Svinarenko A.A., On estimate of attractor dimension for one class of evolutionary equations// Proc. International Seminar “Geometry in Odessa-2005. Differential geometry and its applications”, Odessa, 2005.-P.25.