Динаміка багатошарової нейронної мережи на основі фотонної луни: чисельна реалізація

Автори: Лобода А.В., Свинаренко А.А., Іваницька Л.М.

Рік: 2006

Моделюється динаміка багатошарової нейромережи на основі ефекту фотонної луни і виконано її чисельну реалізацію, яка демонструє можливості оптичної нейромережи обробляти послідовності патернів будь-якого порядку складності.

Теги: динаміка багатошарової нейромережи; ефект фотонної луни

1. Neural Computers, Eds. R.Eckmiller, C.Malsburg.- Berlin: Springer, 1998.-650Р.
  2. Neural Networks for Computing, Ed. J.Denker.- New York: AIP Publ., 2000.-580Р.
  3. Маныкин Э.А., Самарцев В.В., Оптическая эхо-спектроскопия.-М.:Наука, 1994.-280С.
  4. Маныкин Э.А., Сурина И.И., Нейронные сети и их оптические воплощения. – М.: РНЦ ”Курчатовский Институт”, 1993.-180.
  5. Glushkov A.V., Loboda A.V., Program realization of models of the optical neural networks Препр./МОНУ Одеського національного університету ім. І.І.Мечникова; Ph-L-3-01. – Одесса: 2001.- 18с.