Врахування екологічного фактору в управлінні розвитком міста

Автори: Буркинський Б.В., Скребнєва С.Д.

Рік: 2009

Розглянуті основні тенденції розвитку міст муніципального управління, запропонована система економіко-екологічних індикаторів, розроблені пропозиції щодо екологізації муніципального управління.

Теги: екологізація муніципального управління; екологічні індикатори; розвиток міст

1.  Актуальные проблемы устойчивого развития / Абруджи М.З., Акимов В.А. и др. НТУУ «Киевский политехнический институт»; под обшей ред. Недин И.В., Сухин Е.Н., ⎯ К.: Общество «Знание» Украины, 2003. ⎯ 430 с.
  2. Бобылев С.Н. Экономика природопользования: Учебник для студ. вузов / Сергей Николаевич Бобылев и Анатолий Шабатович Ходжаев; И-во. Моск. гос. ун-т им. М. В. Ломоносова. – М.: ИНФРА-М, 2004. ⎯ 501 с.
  3. Габрель М.М. Просторова організація містобудівних систем / Інститут регіональних дослідженб НАН України. — К.: Видавничий дім А.С.С, 2004. — 400 с.
  4. Данилишин Б.М., Дорогунцов С.І., Міщенко В.С., Коваль Я.В., Новоторов О.С., Паламарчук М.М. Природно-ресурсний потенціал сталого розвитку України. — Київ, РВПС України, 1999. — 716 с.
  5. Концептуальный доклад «Города: оценка управления и развития». — Москва: Международная Ассамблея столиц и крупных городов, 2007. — 120 с.
  6. Местное экологическое планирование: опыт Мариуполя. Сергеев С., Левицкая Е., Кокшарова К. / Агентство охраны окружающей среды США, 2002. ⎯ 52 с.
  7. Планування місцевого сталого розвитку: Посібник з формування стратегії сталого місцевого розвитку / Муніципальна програма сталого розвитку UNDP, 2005. — 67 c.
  8. Экологическая доктрина г. Одессы (отчет) / Буркинский Б.В., Харичков. С.К. и др. — Одесса: ИПРЭЭД НАН Украины, 2007.