Географічні узагальнення характеристик річного стоку річок басейна р. Уссурі

Автори: Лобода Н.С., Нгуєн Ву Ань

Рік: 2007

Викладені рекомендації щодо визначення характеристик річного стоку річок басейна р. Уссурі при недостатності або відсутності даних спостережень. Основою розроблених методик є результати географічних узагальнень, виконаних за методами багатовимірного статистичного аналізу.

Теги: багатовимірний cтатистичний аналіз; географічні узагальнення; параметри річного стоку

1. Васьковский М.Г. Многолетние колебания годового стока рек Приморья // Труды Дальневосточного научно-исследовательского гидрометеорологического института. – Л.: Гидрометеоиздат. – 1968. – Вып.27. – С. 64 – 75.
  2. Гарцман И.Н. и др. Соотношения между составляющими водного баланса речных водосборов Приморья // Труды Дальневосточного научно-исследовательского гидрометеорологического института. – Л.: Гидрометеоиздат. – 1969. – Вып.28.
  3. Крицкий С.Н., Менкель М.Ф. Гидрологические основы управления водохозяйственными системами.- М. Наука, 1982. – 271с.
  4. Лобода Н.С. Расчеты и обобщения характеристик годового стока рек Украины в условиях антропогенного влияния. – Одесса: Экология, 2005. – 208 с.
  5. Лобода Н.С., Нгуен Ву Ань Установление факторов формирования годового стока в бассейне р.Уссури – с. Княжеское на основе метода множественной регрессии // Вісник Одеського державного екологічного університету. – Вип.1. – К:КНТ. –2005. – С. 168-174.
  6. Лобода Н.С., Нгуен Ву Ань Районирование бассейна р.Уссури с использованием методов многомерного статистического анализа // Вісник Одеського державного екологічного університету. – Вип.2. – К:КНТ. –2006. – С. 168-174.
  7. Лобода Н.С., Нгуен Ву Ань Статистическая структура полей годового стока в бассейне р. Уссури и стокоформирующие факторы // Український гідрометеорологічний журнал. – Одеса. – 2006. – № 1. – С. 6-10.
  8. Пособие по определению расчетных гидрологических характеристик. – Л.: Гидрометеоиздат,- 1984. – 447с.
  9. Ресурсы поверхностных вод СССР. – Л.: Гидрометеоиздат, 1972.- т.18, вып.3: Приморье. – 628 с.
  10. Школьний Є.П., Лоєва І.Д., Гончарова Л.Д. Обробка та аналіз гідрометеорологічної інформації: Підручник. – К.: Міносвіти України, 1999. – 600 с.